Влада Тернополя визнала ранкові проблеми з прибиранням снігу і заявила про їх швидке вирішення

Тернопіль-Камаз посипає дорогу біля універсамуСьогодні вранці проїзд автотранспорту Тернополем, у якому не припиняється снігопад, був проблемним в окремих місцях.

Так, на під’їзді до так званого горбатого мосту була тривала “тягнучка” з автомобілів, а на вулиці Тарнавського зупинявся і громадський транспорт. Були проблеми з проїздом транспорту й на вулиці Текстильній.

За словами очільника міського управління ЖКГ, ці проблеми оперативно вирішили, змінивши суміш, якою посипають проїжджу частину.

Читайте також: Комунальники Тернополя працюють в посиленому режимі через снігопад

Як зазначає начальник управління ЖКГ Олег Соколовський, на ці вулиці одразу виїжджала снігоочисна техніка. Якщо вранці дороги посипали переважно піщано-соляною сумішшю, то зараз вирішили посипати лише сіллю. Це, за словами Олега Соколовського, може прискорити процес танення і набагато раніше відкрити дороги для транспорту.

Читайте також: Надал розповів що буде, якщо і цього разу комунальники не впораються із стихією

– Зранку мали кілька локальних проблем, а саме спостерігались затори біля “горбатого мосту”. Спочатку посипали там піщано-сольовою сумішшю, проте потім побачили, що вона не дає потрібного ефекту, то посипаємо зараз тільки сіллю.  Також зранку були проблеми на Тарнавського, де зупинився транспорт і на вулиці Текстильній. Тобто проблеми є, але вони оперативно вирішуються, – зазначив Олег Соколовський.

Додамо, що снігопад у Тернополі від ранку не припиняється і стає все густішим. Раніше синоптики передбачали, що в Тернополя може випасти місячна норма опадів.