Влада Тернополя сказала, як збирається глобально вирішити проблему громадського транспорту (Фото)

Надал дає пк абстрактноТернопіль у перспективі відмовиться від маршруток приватних перевізників і створить свій комунальний автопарк – нові автобуси возитимуть тернополян і гостей міста уже наступного року.

Про це заявив міський голова Тернополя.

“На мою думку, єдиним правильним кроком у питанні транспорту міста є створення єдиної муніципальної транспортної компанії. Тому при першій можливості Тернопільська міська рада буде закупляти муніципальні автобуси, які покращать якість пасажирських перевезень у нашому місті”, – цитує Сергія Надала сайт міськради.

Очільник Тернополя нагадав, що влада міста вже почала було закуповувати муніципальні автобуси, та непередбачувані витрати з міського бюджету призупинили цей процес. Зараз він буде відновлений.

"Через складну фінансову ситуацію ми змушені були спрямувати кошти, що передбачалися на придбання автобусів, на захищені статті – зарплати освітянам та медикам. Переконаний, що у 2019-му році у нашому місті курсуватимуть комфортні автобуси європейського класу", - заявив Сергій Надал.

Читайте також: Із транспортного колапсу у Тернополі знайшли тимчасовий вихід: маршрутки знову возять пасажирів (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у комунального підприємства "Тернопільелектротранс" уже є 4 автобуси. Коли 6-7 листопада через перипетії з тарифами приватні перевізники не випустили свої автобуси на маршрути, ці 4 автобуси та 54 тролейбуси були єдиним громадським транспортом у Тернополі.

Муніципальний автобус КП "Тернопільелектротранс"
Муніципальний автобус ЛАЗ А191"Тернопільелектротрансу". Фото - сайт комунального підприємства

ф3ф2