Влада Тернопілля запевняє, що допоможе організувати Всеукраїнську прощу у Зарваниці належно

Сиротюк і СеменюкПро стан підготовки до Всеукраїнської прощі у Зарваниці йшлося під час зустрічі архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ Василія Семенюка та голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка з журналістами, повідомляє Тернопільська ОДА.

Структурні підрозділи Тернопільської облдержадміністрації вживають всіх заходів, щоб проща 19-20 липня відбулась на належному рівні, запевнивв голова ОДА:

«На маршрутах, які ведуть до Зарваниці, посилено охорону та безпеку, – зазначив Олег Сиротюк. – Там працюватимуть волонтери – активісти громадських організацій області. Триває робота щодо забезпечення онлайн-трансляції заходів, які відбуватимуться у рамках прощі, щоб всі , хто не зможе бути присутнім у Зарваниці, могли хоча б у такий спосіб долучитися до прощі та відчути особливу атмосферу спільної молитви».

Також голова облдержадміністрації повідомив, що у дні проведення прощі у Зарваниці та навколишніх населених пунктах у посиленому режимі працюватимуть всі служби, які забезпечуватимуть спокій, правопорядок та безпеку паломників.

Читайте також. Митрополит Семенюк розповів про особливості цьогорічної прощі у Зарваниці за участі Глави УГКЦ (Відео)

Митрополит  Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, владика Василій Семенюк наголосив, що цьогорічнаСиротюк, Семенюк і багато чиновників за столом проща присвячена 25-літтю виходу УГКЦ з підпілля. Відтак під час прощі відзначатимуть єпископів та священиків, які брали активну участь у церковному житті у часи переслідувань.

Як повідомила секретар-референт комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ Оксана Шупер, вже проведені роботи з благоустрою у населених пунктах, прилеглих до села Зарваниця, забезпечені необхідні санітарно-епідеміологічні заходи, налагоджений супровід піших колон прочан автомобілями швидкої медичної допомоги, працівниками ДАІ тощо.

Участь у Всеукраїнській прощі візьме голова УКГК Блаженніший Патріарх Святослав.