Влада пояснила, коли всі школярі Тернополя отримають підручники

Ольга ПохилякНаразі не всі підручники мають учні 4 і 7 класів шкіл Тернополя.

В міському управлінні освіти кажуть, що затримка виникла на загальнодержавному рівні. Міські чиновники обіцяють, що до кінця цього каленарного року навчальні книги дійдуть до тернопільських школярів.

Учні 4-х та 7-х класів у Тернополі шкільні підручники отримають до кінця цього року. Про це розповіла начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк.

Вона зазначає, що вини управління чи міської ради немає, оскільки книжки досі повністю не надрукували українські видавництва.  Це тому, пояснює Ольга Похиляк, що школи обрали не лише різні видавництва, а й підручники різних авторів.

Восьмикласники, які також починали навчальний рік із недостачею підручників, проблем із цим уже не мають, кажуть у міській раді.

– Для  восьмого класу на сьогоднішній день стовідсотково заклади забезпечені підручниками. Для учнів четвертих і сьомих класів –  як які заклади, 50-60% забезпечені, але постачають підручники видавництва згідно угод. В угоді вказано, що до 31 грудня поточного 2016 року стовідсотково без винятку підручники мають бути завезені, – розповіла начальник міського управління освіти і науки Ольга Похиляк.