“Влада ДНР” панічно боїться, що бойовики повернуть зброю проти неї?

Горлівка-танки бойовиків на стоянці в містіТерористи “ДНР” починають розуміти, що так звана “влада ДНР” використовує їх як “нармтне м’ясо” причому – у всоїх цілях.

Бойовики вже скаржаться, що їх командири відбирають у них зброю. ПРи цьому терористи вже починають аналізувати ситуацію. Дійшли до висновку, що зброю у них відбирають тоді, коли накопичується напруга через невдоволення “владою ДНР”.

Читайте також: За бойовиками біля Донецького аеропорту їх командири вже стежать за допомогою відеокамери? (Мапа)

Про такий аналіз і сприйняття ситуації зі своїм роззброєнням в рядах горлівських терористів повідомляють проукраїнськи налаштовані мешканці Горлівки.

Читайте також: Бойовики не можуть впоратись із проукраїнськими настроями в «ДНР» — викликали спецпризначенців МВС РФ

Нагадаємо, в окуповані Горлівці місцева гопота “ДНР” знаходиться “під пресом” російських військових, яких тут дислоковано чимало.

Ось що написали горлівчани:

“Що відбувається у орків – “Сидимо, поки ще НЕ В ТАБОРІ….. Але з нашими ГЛАВНОДОГОВАРИВАЮЩИМИСЯ -скоро ТАБІР-ПИОНЕРТАБОРОМ здасться…… Я от думаю-ЧОМУ??? як тільки народ ВЛАДОЮ у нас стає не задоволений, ВСІ НАЙБІЛЬШ БОЄЗДАТНІ З’ЄДНАННЯ РОЗЗБРОЮВАЛИ (залишали стрелковку і легку артилерію) – січень 2015. Зараз народ повстане – історія повториться…. Оплот-ОСОБИСТА ГВАРДІЯ, ВОСТОК-Х. З, інших. ЗНОВУ?.” Як сказав “брест” – хтось же повинен йти в “авангарді”, навіщо пускати на забій тих, на підготовку яких витрачені мільйони і укладені контракти…” – так тепер розуміють своє місце в терористичній “ДНР” бойовики.