“Вкрай небезпечно”: спецоперація надзвичайників на згарищі в Одесі вдалася лише частково (Відео)

ф1Операція з пошуку тіл загиблих у пожежі в коледжі Одеси затягується – 10 грудня рятувальникам вдалося лише частково завалити внутрішню стіну обгорілої будівлі, для чого надзвичайники розробляли спеціальну операцію.

Як повідомляє ДСНСУ, проотягом доби 10 грудня рятувальники підготували спеціальний майданчик, щоб керовано завалити внутрішню стіну навчального корпусу, яка загрозою самовільного обвалу уповільнювала пошуки тіл чотирьох загиблих, яких досі не знайшли.

Читайте також: Шукають ще чотирьох: на згарищі в Одесі знайшли тіла, які поки не впізнали (Відео)

Рятувальники планували, що внаслідок керованого обвалу завалять всю стіну, однак спецоперація вдалася лише частково – стіна завалилась із шостого по четвертий поверхи, повідомляє ТСН.

Тепер, кажуть надзвичайники, вони і далі будуть продовжувати розбирати завали на верхніх поверхах тільки вручну, перебуваючи зовні будівлі у спеціальних кошиках, які підіймає кран.

“Будуть працювати виключно з цього крана, тому що працювати іншими методами і підходити з інших частин будівлі – вкрай небезпечно”, – повідомив заступник начальника ГУ ДСНСУ в Одеській області Олександр Крицький.

Читайте також: Пожежа в Одесі: з’ясувались нові моторошні факти, що призвели до загибелі людей (Відео)

Тим часом поліція в ході слідства виявила фатальні факти, що призвели до трагедії в Одесі, де внавлідок пожежі загинули 12 людей: коледж не тільки не мав протипожежної сигналізації, а навіть вогнегасники були схованими. Підозру оголосили керівнику навчального закладу.

Читайте також: Рятувальники готують спецоперацію, щоб знайти загиблих у пожежі в коледжі Одеси (Відео)

Сьогодні ж в Одесу прибула спеціальна комісія, яка буде розслідувати смертельну пожежу.

Родичам жертв пожежі і потерпілим, більшість з яких медики вже виписали з лікарень, одеська влада виділила допомогу.

Більше подробиць – у відео ТСН.