Легендарний футболіст Олександр Шовковський українцям: “Потім не варто щось казати на адресу обраного президента”

ф1Екс-голкіпер київського “Динамо” та збірної України, який нині працює у тренерському штабі національної збірної України з футболу; входить у трійку футболістів, які провели найбільше матчів за національну збірну України; один із чотирьох воротарів за всю історію футболу, які зіграли 100 і більше матчів в Лізі чемпіонів УЄФА, Олександр Шовковський:

Я вважаю, що брати участь у виборах, не тільки президента України, – обов’язок кожного громадянина країни.

Так, існують труднощі при виборі кандидата: кому віддати свій голос? У більшості людей є величезна недовіра до представників влади, що далеко не новина, – це раз! А два – це неймовірна кількість брехні або вирваної з контексту інформації, яку проплачені видання або теле- і радіоканали трактують на користь потрібного їм кандидата, щоб заплутати або одурманити того, хто голосує.

Все це негативно позначається як на ставленні до самої влади, так і безпосередньо до кандидатів, які стоять на чолі своїх партій чи об’єднань. А скільки технічних кандидатів ?! Ось ми і маємо більше запитань, ніж відповідей!

Найбільша помилка, я вважаю, це голосувати, ґрунтуючись виключно на симпатії. Мовляв, цей мені подобається, значить, його і оберу!

Ну і нарешті, ще один момент, на який слід звернути увагу. Якщо я обрав свого кандидата, це зовсім не означає, що всіх інших – в ополонку. І всі, хто не за мого претендента, той не має рації. Це ж якийсь жах! Якщо людина не думає так, як ви, зовсім не означає, що його точка зору неправильна! Багато людей повністю втратили вміння слухати і чути інших. І це не дивно. Адже з екрана телевізора на різних політичних ток-шоу всі тільки і бачать, як наші представники влади не дають один одному слова сказати, перебивають, провокують і ображають – загалом, поводяться, як на базарі!

Невже ви думаєте, що можна вивчити програми всіх кандидатів?

39 зареєстрованих кандидати в президенти! 39! І більшість із них – технічні! Можна отримати рак мозку, якщо ознайомитися з усіма програмами! Тому я визначив для себе реальне коло претендентів із зареєстрованих кандидатів і з них буду вибирати. Програми цих кандидатів я і вивчаю!

Якщо ви вважаєте, що ваш голос не може щось вирішити, пускаєте все на самоплив за принципом «нехай буде, як буде» і не йдете голосувати, то потім не варто щось казати на адресу обраного президента або його політики.

Джерело – Фейсбук

Переклад українською – ІА «7 Днів-Україна»