Вклонитися до чудотворної ікони можна до 6 квітня (Відео)

іконаСотні тернополян приходять щодня помолитися до Зарваницької чудотворної ікони Божої Матері.

Святиню із Зарваниці, з благословення Митрополита Тернопільсько-Зборівського Кир Василія Семенюка привезли у Тернопіль, аби спільно молитися за мир і недопущення війни. Докладно про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Школа має власну каплицю та музей Патріарха Йосифа Сліпого (Фото)

До середи, 26 березня, ікона перебуватиме в храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького, далі до неї можна буде помолитися в храмі Різдва Святого Івана Хрестителя, що на вулиці Довженка. Згодом, до 6 квітня, – в інших храмах Тернополя.

Зарваницьку чудотворну Ікону Божої Матері передають з храму до храму, люди чисельно приходять і моляться аби випросили в Богородиці миру та спокою в Україні, Божих ласк для своїх родин. До святині вже мали можливість приступити тернополяни в Архикатедрі, в церкві Матері Божої Зарваницької, в храмі св. Івана Богослова, Святого Духа, архистратига Михаїла, Всіх святих українського народу та в церкві св. апостола Петра.

Читайте також. “Діти та молодь – наші Президенти, Верховна Рада, наш Уряд”, – архиєпископ Василій Семенюк (Фото)

– Вона йде від парохії до парохії. Мені доводилося разом бути в багатьох місцях, і люди так щиро молилися. Пригадав підпілля. Так, у підпіллі люди молилися, людям небайдужа доля України. Але на жаль, ще є байдужі люди. І як казали колись на Майдані, що найбільший наш ворог – бути байдужим, – говорить Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк.

Довідково. Розпорядок, в якому храмі і коли перебуватиме святиня, можна знайти на сайті Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ. Уже 5 квітня ікону повернуть до Архикатедри, а 6 числа відбудеться урочиста віднова посвяти всього українського народу під покров Матері Божої.