Візажист принцеси Діани розповів про її секрети краси

6662Візажист Мері Грінвелл, якій вдалося попрацювати разом з Діаною, розповіла про правила макіяжу, яким слідувала мати принців Гаррі та Уільяма.

Мері Грінвелл вперше зустрілася з Діаною Спенсер в 1991 році на зйомках для журналу Vogue. Візажист з ностальгією згадує ті часи, відзначаючи в принцесі авантюризм і тягу до експериментів Блакитні очі ніколи не можна фарбувати блакитним олівцем і тінями – це їх зменшує. Тому перше, що я зробила – відучила її від блакитної підводки. Вона любила зміни та експерименти. Вона завжди була готова до пошуку нових кольорів і рішень.

Незважаючи на любов до експериментів, були у принцеси Діани і свої косметичні ритуали. За словами візажиста, леді Ді двічі на день зволожувала обличчя, а для макіяжу неодмінно використовувала консилер для області навколо очей, туш для вій, рум’яну і помаду. Діана була дуже уважною по відношенню до своєї шкіри. Вона завжди дбала про те, щоб ретельно зняти макіяж перед сном, а також очистити шкіру перед нанесенням макіяжу.

Читайте також. Візажист Кейт Міддлтон поділилася літніми порадами краси

Також Мері Грінвелл нагадала і про прості істини, які ніколи не забувала принцеса Діана. Які б труднощі її ні чекали в житті, вона ніколи не нехтувала здоровим сном, фізичними вправами і дієтою.

Джерело: Сегодня