Львів пішов проти рішення Уряду України (Відео)

Фото – сайт Львівської міськради

Львів не буде виконувати Постанову Кабінету міністрів України про запровадження в країні карантину вихідного дня через поширення Covid-19.

Оскаржувати відповідну Постанову Уряду Львів зібрався у суді, як тільки ця Постанова буде офіційно опублікована. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Львова Андрій Садовий.

“Львівська міська рада готує позов до суду на рішення Кабміну про карантин “вихідного дня”… Локдаун на вихідні – абсурд”, – заявив мер Львова.

“Карантин вихідного дня” лише у Львові позбавить доходів близько 50 тисяч працівників і власників малого і середнього бізнесу… Те, що такі непослідовні заходи ніяк не вплинуть на епідеміологічну ситуацію, зрозуміло вже всім“, – проінформував міський голова.

Він повідомив, що заклади громадського харчування, як і інший бізнес, у вихідні у Львові працюватимуть. Для оперативної юридичної допомоги підриємцям, які працюватимуть попри рішення Уряду про карантин вихідного дня, влада Львова готує мобільні юридичні групи.

“На вихідні працюватиме Центр підтримки підприємництва за телефоном гарячої лінії 15-80. Будемо консультувати підприємців у випадку виникнення непорозумінь; формуємо мобільні юридичні групи, які надаватимуть оперативну допомогу”, – заявив Садовий.

Як повідомляє сайт Львівської міськради, Андрій Садовий 11 листопада приєднався до підприємців, які протестували проти запровадження карантину вихідного дня. Їм він пообіцяв, що жодних рішень на шкоду бізнесу міська влада приймати не буде. Натомість якщо центральна влада хоче запроваджувати обмеження, то хай спершу наперед компенсує збитки підприємцям, яких ті зазнають від карантину вихідного дня. 

Читайте також: Уряд скасував в Україні адаптивний і запровадив карантин на вихідні – повна версія засідання Кабміну (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, 11 листопада Уряд України вніс зміни у свою Постанову, якими запроваджує карантин вихідного дня в Україні до кінця листопада. Зміни передбачають, що у вихідні заклади громадського харчування зможут ьпрацювати лише навиніс. Працювати у вихідні в країні зможуть лише продовольчі крамниці, аптеки і АЗС.

Більше – у прямій мові Андрія Садового у відео Львівської міськради.