Віце- прем’єр-міністр розказав скільки доріг в Україні ремонтують і в яких областях

pppНа своїй сторінці у Фейсбук Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко повідомив, що ремонтні роботи розпочато на 122 об’єктах.

Загалом за рахунок коштів «Митного експерименту», який у 2017 році поширено на всю територію України, передбачено фінансування 810 об’єктів.

– Обсяг фінансування становить 16,59 млрд грн (у 8,5 разів більше у порівнянні з минулорічними показниками). Вже у листопаді цього року буде введено у експлуатацію відремонтовані 6 км із запланованих 36 км автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя. Зараз ремонт дороги триває. Фінансування: держбюджет та митні кошти, – повідомив Геннадій Зубко.

Читайте також: Поточний середній ремонт доріг Тернопільщини в розпалі (Фото)

Віце-прем’єр повідомив, що ремонтні роботи розпочато на 122 об’єктах. Зокрема, у Вінницькій (3), Волинській (3), Дніпропетровській (4), Донецькій (2), Закарпатській (3), Івано-Франківській (2), Київській (5), Кіровоградській (3), Львівській (29), Миколаївській (1), Одеській (33), Полтавській (4), Рівненській (1), Тернопільській (4), Харківській (7), Хмельницькій (3), Черкаській (2) та Чернівецькій (11) областях).

«Виконано робіт на 2,95 млрд. гривень (у 6,3 рази більше у порівнянні з минулорічними показниками)», - зазначив Зубко.