Вітольд Фокін під час засідання Комітету Верховної ради наполягав на проведенні виборів у Донецькій та Луганській областях

фото: Українське радіо

Заступник голови української делегації у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Вітольд Фокін під час засідання Комітету Верховної ради наполягав на проведенні виборів у Донецькій та Луганській областях та заявив, що не бачить доказів війни України з Росією.

“Що зараз заважає проголосувати за виборив цих районах? Якби це було зроблено, то було б значно легше сперечатись в контактній групі”, – заявив Фокін під час засідання комітету з питань організації державної влади, передає кореспондентка Суспільного Віолетта Карлащук.

На переконання Фокіна, не існує альтернативи Мінським домовленостям.

“РФ роблять все для того, щоб не було просування вперед. Росія вимагає чітко все, що прописано в Мінських домовленостях, провести вибори там і там. Є такий вислів проти лома немає прийому”, – сказав на засіданні заступник голови ТКГ.

Окрім того, він заявив, що Україна має оголосили амністію бойовикам, як того вимагають Мінські домовленості.

“Амністія мусить бути загальною і тільки тоді з неї буде якийсь сенс. Вона деморалізує противника і зберігає життя наших воїнів”, – заявив Фокін.