Найбільше нових випадків коронавірусу у світі вже тиждень фіксують в одних і тих же країнах (Таблиця)

Найвищі показники нових випадків Covid-19 за добу у світі фіксують у п’яти країнах: Бразилії, Індії, Колумбії, Аргентині, РФ.

Про це свідчать дані сайту  Worldometers.

За інформацією ресурсу, за добу 21 червня у світі лабораторно підтвердили 372 тисячі 583 нових випадків коронавірусу, з яких 86 тисяч 833 – у Бразилії. Це найвищий показник серед країн світу. На другій позиції світового антирейтингу поширення коронавірусу – Індія, де 21 червня виявили 54 тисячі 393 нових інфікувань Covid-19. На третій позиції з показником 28 тисяч 616 виявилась Колумбія. На четвертому місці – Аргентина, де за добу діагностували понад 21 тисячу нових заражень коронавірусом. Замикає п’ятірку антилідерів у світі Росія з показником 16 тисяч 715 нових інфікувань Covid-19 за добу 21 червня.

Читайте також: Світовий антирейтинг поширення Covid-19 очолила нова країна

За даними ресурсу Worldometers, склад п'ятірки країн-антилідерів за поширенням коронавірусу у світі залишається незмінним вже тиждень. 15 червня світовий антирейтинг за цим показником вперше очолила Бразилія, а Індія опустилась на друге місце. Відтоді склад п'ятірки країн-антилідерів за поширенням коронавірусу у світі залишається сталим.

Пандемія Covid-19 у світі триває.