“Вітер На-Дії” у Львові: фестиваль збере молодь зі всієї країни, аби познайомити

афішаВсеукраїнський молодіжний фестиваль “Вітер На-Дії” проходитиме з 10 до 13 липня.

Читайте також. Талановиту молодь запрошують до участі у нічному концерті в Зарваниці

Учасниками дійства може стати активна молодь зі всієї України від 16 років. Квитки: субота-неділя – 12-13 липня – 80 грн; повна програма – 10-13 липня – 100 грн. Власне, 10-11 липня всі події фестивалю відбуватимуться у парафіях і в центральній частині Львова: прийом у львівських родинах (для гостей міста), зустрічі-знайомства, екскурсії та квести Львовом.

Основний день фестивалю – субота, 12 липня, свято апостолів Петра й Павла. На великому відкритому просторі Українського Католицького Університету та Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ розташується наметове містечко, поруч із ним – сцена та безліч майстерень. Окрім того, активно працюватиме Відкритий університет, де читатимуть лекції та ділитимуться досвідом відомі майстри своєї справи.

Читайте також. Глава УГКЦ Святослав Шевчук зустрінеться з молоддю на Тернопіллі (Відео, Фото)

У неділю, 13 липня, "Вітер На-Дії" завершиться літургією та спільною молитвою за Україну. Організатори очікують гостей із Одеси, Вінниці, Житомира, Чернівців, Хмельницького, Тернополя, Івано-Франківська, а також чи не найбільшу кількість і самих молодих львів’ян.

- Також маємо гостей і з інших областей, невеликих міст та містечок. Це із тих, хто вже зареєструвався на сайті. Проте значна кількість учасників реєструватиметься у день свого приїзду. Тому ми очікуємо ще більшого розширення географії з’їзду. Адже це і є одним із наших пріоритетів – зібрати молодь зі всієї країни, познайомити їх між собою, дати їм можливість творити щось разом, – розповів голова оргкомітету отець Ростислав Пендюк кореспонденту сайту «ДивенСвіт».

Довідково. Реєстрація – обов'язкова. Її продовжили до 18 години 8 липня. Вона дає шанс виграти два квитки на серпневий концерт "Океану Ельзи" або фестивальну футболку. Зареєструватися всі охочі можуть на сайті фесту, а також у перший день – 10 липня – у реєстраційному центрі в Львівській міськраді або ж 12 липня за адресою: вул. Хуторівка, 35а.