Віталій Портніков розповів, чому День Незалежності в 2019 році може кардинально відрізнятися від цьогорічного свята

im578x383-n1 День Незалежності в 2018 році відрізняється від аналогічних свят минулих років тим, що ми не знаємо, яким буде день Незалежності 2019 року. Про це український журналіст, публіцист Віталій Портніков написав у «Еспресо».

За словами Портніковва, справа зовсім не у фігурах, які сьогодні займають місце на урядових трибунах. «Ми констатуємо тотальну недовіру до влади – і в цьому не було б нічого катастрофічного, якби альтернативою такій недовірі було б довіру хоча б до когось. Але в умовах, коли провідні кандидати на пост глави держави можуть похвалитися довірою обмеженої кількості прихильників, а більшість громадян не знає, за кого збирається віддавати свої голоси або взагалі не цікавиться результатом виборів, висока ймовірність приходу до влади будь-якого безвідповідального пройдисвіта і потім появи хаотичного дезорганізованого парламенту, який буде знаходитися в перманентному конфлікті з цим пройдисвітом».

Читайте також: На Тернопільщині відбудеться презентація унікальної вишитої карти України

На думку Портнікова, це може визначати політичні реалії 2019 року і стати прологом до чергового краху Української держави і його повернення до статусу російського сателіта або розчленованого ворогами.