Вісім районів Тернопілля вже знають графіки відключень світла, а Тернопіль зачекає

лічильникСвітло на Тернопільщині вимикатимуть за графіком. Але наразі такий склали лише для восьми районів. Тернополянам доведеться ще зачекати.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня в “Тернопільобленерго” пообіцяли так звані “аварійні вимкнення” зробити системними, щоб жителі області змогли спланувати свій час і роботу електроприладів.

Читайте також. «Дві години без світла – неприємно, але – витримати можна. Однак має бути графік», — тернополяни (Відео)

Сьогодні, 22 грудня, на сайті “Тернопільобленерго” розмістили графіки вимкнення світла для восьми районів області: Заліщицький, Збаразький, Зборівський, Лановецький, Монастириський, Підволочиський, Чортківський та Шумський.  Іншим районам, як і обласному центру, на такі ж графіки відключень доведеться зачекати, повідомляє кореспондент телекомпанії TV-4.

У районах, де графіки вже затвердили, світло вимикатимуть двічі на день: вранці і по обіді - по дві години. У Заліщицькому, Лановецькому, Чортківському районах світла не буде з 10.30 до 12.30 та з 16.30 до 18.30. Таким графіком користуватимуться і в Збаразькому та Зборівському районах за винятком кількох населених пунктів, де світло вимикатимуть з 12.30 до 14.30 і з 18.30 до 20.30.

Читайте також. У Тернополі вимагають припинити хаотично вимикати світло у помешканнях городян

У Підволочиському районі електроенергію економитимуть з 12.30 до 14.30 і з 18.30 до 20.30. На Шумщині без світла будуть із півдев’ятої до піводинадцятої вранці і по обіді - з півтретьої до півп’ятої. У Монастириському районі для різних населених пунктів ввели одразу три графіки відключень. Згодом обіцяють виставити графіки також інших районів.

Довідково. Графіки вимкнення споживачів електроенергії на 2014-2015 роки:

Заліщицький РЕМ

Збаразький РЕМ

Зборівський РЕМ

Лановецький РЕМ

Монастириський РЕМ

Підволочиський РЕМ

Чортківський РЕМ

Шумський РЕМ