Вірогідний власник паспорта РФ Аксьонов у ВР присягунув на вірність Україні під вигуки “Ганьба!” (Відео)

Повідомлення МВС України про розшук Андрія Аксьонова. Фото – Фейсбук Артема Лютого/24 канал

Зареєстрований ЦВК переможець довиборів до ВР 28 березня цього року на виборчому окрузі №50 Андрій Аксьонов сьогодні у сесійній залі Верховної ради України склав присягу народного депутата.

Як повідомляє 5 канал, присягати на вірність Україні Аксьонову довелося з місця, бо трибуна була заблокованою. Її народні депутати заблокували на знак протесту проти депутатства Андрія Аксьонова у найвищову законодавчому органі України.

Читайте також: ЦВК назвала переможця виборів до ВР від Донеччини

Як стверджує частина народних депутатів, Андрій Аксьонов має паспорт громадянина Росії. Цей паспорт країни-окупанта Аксьонов отримав під час незаконної поїздки до окупованого РФ Криму. Крім того, Аксьонов – прихильник російських сепаратистів на Донбасі: у 2014 році сприяв проведенню сепаратистського “референдуму” у селищі Новодонецьке, яке тоді очолював. Слідство щодо Аксьонова в цій справі все ще триває. 

Читайте також: ЦВК визнала народним депутатом України переможця виборів із паспортом РФ (Відео)

Головуючий на сьогоднішньому пленарному засіданні Верховної ради заявив, що юридичних підстав не приводити до присяги нового депутата у Верховної ради немає, бо обраним народним депутатом України Андрія Аксьонова визнала ЦВК.

Народні депутати України заявили, що наявність паспорта РФ в Андрія Аксьонова мають перевірити СБУ та інші правоохоронні органи України.

Тим часом Андрій Аксьонов з місця під вигуки "Ганьба!" у сесійній залі Верховної ради склав присягу народного депутата України.

Більше подробиць - у відео 5 каналу із сесійної зали Верховної ради України.