Як симпатик терористів “ДНР” намагався вчинити провокацію у музеї Степана Бандери (Відео)

Філліспа викидають з музею Стапана Бандери в Лондоні
Філліспа викидають з музею Стапана Бандери в Лондоні

Британський репортер Грем Філліпс, який зняв цілу серію репортажів, що прославляють проросійських бойовиків на Донбасі, намагався вчинити провокацію у музеї Степана Бандери в Лондоні. Звідти його виштовхали в шию, викликавши поліцію.

Аргументували це просто: у Філліпса  ще та репутація і в музей ідеолога ОУН просто так, без підступного задуму, прийти він не міг. Наглядачі виштовхували його, а він ліз далі, зрештою викликали поліцію.

Читайте також. Як біля Пісків британського журналіста-агента ФСБ догнала українська міна (Відео)

Лондоський полісмен наказав Грему Філліпсу покинути приватну територію. Той підкорився. Та знову намагався проникнути у музей.

Читайте також. Пораненому симпатику бойовиків Грему Філліпсу і в лікарні спокійно не лежиться (Відео)

Всю цю наперед задуману провокацію знімали кілька відеокамер: Філліпса і його друзів.

Читайте також. Бойовики напоїли британського журналіста Грема Філліпса (Відео)

Тепер це викладено на сайті бойовиків Донбасу і розвіює всі сумніви – у лондонському музеї Бандери Філліпс справді робив цілеспрямовану провокацію.

Читайте також. Як українські військові Грема Філліпса при ОБСЄ «на місце поставили» (Відео)

Нагадаємо, британський журналіст Грем Філліпс з початку конфлікту на Дрнбасі працює на ЗМІ Росії. Став відомий завдяки безкінечним інтерв’ю в бойовиками “Моторолою” і “Гіві”. Біля аеропорту Донецька Грем Філліпс був легко поранений. Після цього співпраці з терористами на Донбасі не припиняє і досі.