Він пережив ампутацію правої ноги, довгу реабілітацію, а тепер готується боротися за те, щоб виступити за Україну в Гаазі

Сергій Прядка.
Сергій Прядка.

Ще 14 червня почався відбір заявок від кандидатів до збірної, яка представить Україну на міжнародних Іграх Нескорених у 2020 році в Гаазі. 14 вересня відбудеться вирішальний етап змагань.

Поки невідомо, хто саме представлятиме нашу державу на цих змаганнях. Про одного з кандидатів розповів Фонд «Повернись живим». Як кажуть у Фонді, вболівають за кожного, хто готується до змагань і знайомлять українців із нашими нескореними.

Один із них – Сергій Прядка. Позитивний, цілеспрямований та дійсно непереможний. Сергій дістав важке поранення на Світлодарській дузі у лютому 2017 року. Коли він разом із санінструктором Наталею Хоружею уже завантажили до санітарної машини пораненого, терористи вистрілили по ній із ПТРК. Сергій пережив багато операцій, ампутацію правої ноги та довгу реабілітацію. А зараз займається спортом та готується поборотися за місце у національній збірній, щоб представити Україну на Invictus Games.

Вирішальний етап змагань відбудеться вже цієї суботи, 14 вересня. Понад 200 ветеранів та ветеранок війни на Сході візьмуть участь у Ігри Нескорених. Національні змагання, одним із організаторів якого є фонд «Повернись живим». І всім їм дуже потрібна наша з вами підтримка!