Суд випустив з-під варти сепаратиста Бутрименка, через якого на Донбасі загинули 10 бійців ЗСУ (Відео)

Зрадник України Микола Бутрименко, який заманив бійців ЗСУ у смертельну пастку
Зрадник України Микола Бутрименко, який заманив бійців ЗСУ у смертельну пастку

Фермер з Донеччини Микола Бутрименко в 2014 році запропонував ночівлю підрозділу бійців ЗСУ, а сам привів бойовиків. У тому бою в оточенні ворога загинули 10 бійців 3-го полку спецпризначення ЗСУ. За їх загибель і судять Бутрименка.

Судові засідання тривали вже кілька років, однак 26 грудня український суд приймає несподіване рішення – звільнити Бутрименка з-під варти під особисте зобов’язання. Того ж дня Бутрименко вийшов із СІЗО.

Основний аргумент, яким керувався Оріхівський райсуд на Запоріжжі у зміні запобіжного заходу, судді не приховували – Бутрименко є в списках на обмін, що має відбутись до кінця року.

Бутрименко – не єдиний підозрюваний у важких злочинах, який може бути відданий в рамках обміну, відповідно до “нормандських” домовленостей. У списках на обмін є ще ряд  підозрюваних, яких судять за теракти в Україні та інші важкі злочини. Зараз суди терміново приймають рішенняу цих справах, щоб підсудних прихильників “руского міра” віддати в руки Кремля в обмін на українських полонених.

Як соратник бойовиків “ДНР” Микола Бутрименко, через якого загинули 10 українських військових, вийшов на волю та що з ним буде далі – у сюжеті ТСН