Військовий журналіст полковник Волошин пояснив, чому міст в “ЛНР” підривала не українська ДРГ

Влад Волошин. Фото - Фейсбук
Влад Волошин. Фото – Фейсбук

“Українській армії під час звільнення Донбасу цей міст приніс би чималу користь”, – вважає Влад Волошин.

Підрив автомобільного мосту, що з’єднує підконтрольні “ЛНР” Луганськ і  Красний Луч, мало вигідний для української сторони, тому висаджувати його в повітря не було ніякого змісту. Натомість це моглди зробити з метою пропаганди самі бойовики. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук полковник Влад Волошин.

На його думку, те, що обвалений міст утруднив пересування окупантів, – дуже сумнівний аргумент, бо є й інші автомобільні догори поряд з Н-21.

Також, зазначає військовий журналіст, важко собі уявити, що українські диверсанти непомітно для бойовиків привезни на міст велику кількість вибухівки і встановили її.

Натомість бойовики, які, найпевніше, самі підірвали міст, розкручують на цьому масовану пропаганду проти ЗСУ.

Читайте також: Український військовий експерт впевнений, що обвал мосту в «ЛНР» — справа рук українських патріотів

Далі текст допису Влада Волошина повністю:

РосЗМІ розповідають що українські диверсанти сьогодні вночі підірвали міст в населеному пункті Іванівка. Це міст через залізничні колії і він розташований на трасі Хрустальний (Красний Луч) - Луганськ.
Те, що його зруйнували наші диверсанти викликає великі сумніви, адже варто зважати в таких ситуаціях на доцільність знищення мосту. По-перше, його підрив і перерізання автошляху дає дуже малий зиск. Варто подивитись на карту, на якій видно, що дорога ця має невелике значення для перекидання сил і засобів, і до Луганська, і до Дебальцева, і до Алчевська (Стаханова, Первомайська) є інші шляхи сполучення, навіть кращі ніж "перерізана" дорога. По-друге, якщо говорити, що міст обрушили для перекриття залізниці, то щоб розчисти шлях - багато часу і зусиль не потрібно.
Нам (українській армії) під час звільнення Донбасу, навпаки цей міст приніс би чималу користь (у наступі важливі всі мости і шляхопроводи). Крім того, це наша країна і наші обєкти інфраструктури, і хоч вони поки-що окуповані російськими бойовиками, але їх потрібно звільнити а не знищити. Тому, підривати міст нам не було жодного сенсу.
Для окупантів - навпаки, дуже непоганий демонстраційний акт "кровожерливості і бездумності укропів", аже від відсутності мосту більше страждатимуть місцеві цивільні люди, які пересуватимуться даною дорогою. Підрив уже почав "діяти", адже в соціальних мережах чимало "експертів" схиляються до думки, що це "українська дрг", хоча тут би варто подумати, чи взмозі диверсанти доставити туди стільки вибухівки і закласти її, щоб підірвати бетонний міст...
А військовій техніці цілком вистачить і ґрунтової дороги, яка проходить поряд.

ф1ф2ф3