Військовий експерт вказав ділянку фронту на Донбасі, де Україна виграє від розведення військ

Михайло Жирохов. Фото з відкритих джерел
Михайло Жирохов. Фото з відкритих джерел

Після розведенні військ біля Петрівського українські військові опиняться на більш вигідних для себе стратегічних позиціях, ніж були до цього.

Про це заявив військовий експерт Михайло Жирохов у коментарі видання “Ділова столиця“.

Він підкреслив, що відведення військ російських окупантів на цій ділянці фронту створює для угрупування українських військ сприятливі умови.

“Петрівське вкрай стратегічно важливе для нас, оскільки відхід збройних формувань противника створює загальну сприятливу ситуацію для можливого наступу нашого угруповання”, – вважає військовий експерт.

Новий плацдарм біля Петрівського після розведення військ, впевнений Михайло Жирохов, відкриває шлях українській армії для звільнення окупованого “ДНР” Докучаєвська та інших поки окупованих населених пунктів Донбасу.

“При вдалому розвитку подій звідси танковим ударом цілком можливо повністю зруйнувати південний фланг оборони бойовиків. Тим самим з’являється можливість для звільнення таких населених пунктів, як Докучаєвськ і Стила з подальшим виходом в район Старобешевого і загрозою для, по суті, єдиної великої електростанції на окупованій території Донецької та Луганської областей”, – зазначив військовий експерт Михайло Жирохов.

Читайте також: Кадри з місця запланованого розведення військ під Петрівським на Донбасі: розбиті хати і таблички «міни» (Фото)

У двох інших точках розведення військ на Донбасі – Станиці Луганській і Золотому – українські війська своє стратегічне положення після розведення військ не покращать, підкреслив Михайло Жирохов.