Військовий експерт попередив Україну про небезпеку на Донбасі: “Ситуація є загрозливою”

Олександр Мусієнко

Через прагнення Росії тиснути на Україну на Донбасі зараз відбувається загострення військової ситуації, та ескалація конфлікту зі сторони РФ буде ще більшою.

Про це військовий експерт Олександр Мусієнко попередив в ефірі телеканалу “Україна-24″.

“Ситуація є загрозливою впродовж останнього місяця, тому що фіксуються колони, які рухаються з території Росії на окупований Донбас, фіксуються маневри російських військових на україно-російському кордоні, постійні військові навчання, фіксується прибуття снайперів з Російської Федерації, які “відпрацьовують”, як вони це називають, по українських підрозділах”, – констатував Мусієнко.

Читайте також: Тисячі тонн пального і не тільки: Кремль направив окупантам Донбасу нову підмогу

Військовий експерт підкреслив, що оскільки Україна запроваджує все нові санкції проти "п'ятої колони" Кремля в Україні, Росія буде посилювати тиск на Україну, в тому числі - шляхом ескалації військового конфлікту на Донбасі.

"Ми ж прекрасно розуміємо, що Росія використовує Донбас як спосіб тиску на українську владу, попередню чи чинну, щоб мати якісь аргументи на переговорах... Це для них завжди спосіб тиску... Я думаю, що і в Офісі президента, і в РНБО розуміють, що нам треба готуватися до ескалації. Мені здається, це вже просто без сумніву", - підкреслив військовий експерт Олександр Мусієнко.

Читайте також: “Це – війна”, – Кравчук обіцяє дзеркальну відповідь ЗСУ на обстріли російських окупантів Донбасу (Відео)