Військовий експерт дав важливу пораду бійцям ЗСУ після розведення сил на Донбасі

Михайло Жирохов. Фото - Фейсбук
Михайло Жирохов. Фото – Фейсбук

Українським військовим на своїх нових позиціях після розведення сил на трьох ділянках фронту Донбасу слід будувати міцні фортифікаційні споруди, бо саме на ці ділянки російські окупанти напередодні розведення стягнули війська і можуть спробувати піти в наступ.

Про це український військовий експерт Михайло Жирохов написав у своєму блозі у виданні «Апостроф».

Військовий експерт наголосив, що фортифікаційні споруди на нових позиціях бійцям ЗСУ вкрай необхідні, бо до зустрічі лідерів країн-членів «нормандської четвірки» російські окупанти спробують загострити ситуацію на Донбасі, як це вони робили не раз перед важливими для України міжнародними переговорами.

«Я не дуже здивуюся, якщо під час зустрічі в «нормандському форматі» відбудеться локальне загострення. Так само було і в лютому 2015-го, коли Дебальцеве воювало, а на цьому тлі йшли Мінські переговори. Володимир Путін вважає, що якщо це спрацювало з Петром Порошенком, то спрацює і з нинішнім президентом», — зазначив Жирохов.

Читайте також: Військовий експерт вказав ділянку фронту на Донбасі, де Україна виграє від розведення військ

Військовий експерт підкреслив, що до ескалації конфлікту бойовики готуються заздалегідь - стягнули війська на Донбасі до ліній розведення.

«Отже, є великий ризик, що розведення буде продовженням повзучої окупації. Бойовики зараз вішають собі наліпки СЦКК — Спільного центру контролю за припиненням вогню. Раніше він був українсько-російський, але з 2017-го росіяни вийшли з нього, їхнє місце зайняли так звані ДНР та ЛНР. Але Україна не визнає їхньої участі у СЦКК, вони самі все вирішили замість росіян, вивішують блакитний прапор із білими літерами, мовляв, ось ми знаходимося у якості буферу між сторонами», — закликав Україну не вірити бойовикам військовий експерт Михайло Жирохов.

Читайте також: Бойовики ведуть обстріли поряд з місцем розведення сил під Петрівським і звели нові позиції в «сірій» зоні — бійці ЗСУ (Відео)