Військову частину з Криму готові розмістити в Тернополі

1Із проханням розглянути можливість передислокації однієї з військових частин, що перебувають в Автономній Республіці Крим у Тернопіль міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до в. о. Міністра оборони України Ігоря Тенюха.

Читайте також. За грошима на благодійному рахунку стежитиме наглядова рада (Фото)

Нагадаємо, у нашому місті є належна матеріально-технічна база та навчальний центр на території колишньої військової частини, що існувала тут давно і розформована у кінці 2013 р. 

– Тернопільська міська рада здійснить необхідні кроки для налагодження тісної співпраці всіх гілок влади з питань функціонування військової частини, сприятиме зміцненню її матеріально-технічної бази, боєздатності та розвитку, – йдеться у зверненні.

Читайте також. У “чужаків” вилучили арсенал зброї, в тому числі пістолет убитого у Києві ДАІвця (Фото)

До речі, голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк (див. фото) нещодавно відвідав розформовану 11 Тернопільську окрему гвардійську артилерійську бригаду. Очільник області оглянув приміщення та територію в цілому. Тоді ж пан Сиротюк дав доручення структурним підрозділам подати пропозиції щодо можливостей подальшого використання приміщень колишньої артбригади.

Надаємо текст звернення, оприлюднений на сайті міської ради, повністю:

“Виконуючому обов’язки Міністра оборони України Тенюху І.Й.

Шановний Ігорю Йосифовичу!

Прийміть слова підтримки від громади міста Тернополя та мене особисто та слова вдячності за проявлену мужність українськими військовослужбовцями у цей нелегкий для нашої Батьківщини час.

Тернопільська міська рада 23.11.2012 р. прийняла звернення до Президента України Януковича В.Ф. та Міністра оборони України Саламатіна Д.А. щодо 11 Тернопільської окремої гвардійської артилерійської Київської орденів Червоного Прапора і Богдана Хмельницького ІІ ступеня бригади.

Читайте також. Сертифікат про курс надання долікарської допомоги отримали 36 тернополян (графіка)

У звернені депутати, від імені громади міста, висловили стурбованість не включенням до перспективного складу Збройних Сил України 11 Тернопільської окремої гвардійської артилерійської Київської орденів Червоного Прапора і Богдана Хмельницького ІІ ступеня бригади, яка була розташована в нашому місті.

Артилерійська бригада заслужено стала невід’ємною частиною Тернополя, у серпні 2012 року ми відзначили 70 років з дня її сформування, вона об’єднувала та зближувала ветеранів і молодь західних регіонів України, слугувала взірцем національного і військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Читайте також. У тернопільських вишах почали приймати студентів з Криму

Протягом 2010 і 2011 років бригада займала перше місце серед військових частин 13 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

Бригада була розташована в компактному військовому містечку, мала добру навчально-матеріальну базу, в шести кілометрах від міста – свій навчальний центр, що суттєво зменшувало витрати на підготовку спеціалістів артилерії. З метою поліпшення житлових умов військовослужбовців у 2011 у Тернополі розпочато будівництво 30-ти квартирного житлового будинку по вулиці Чехова, зібрані технічні умови і висновки на будівництво двох дев’ятиповерхових будинків на 117 квартир на вулиці Дубовецькій, а також отриманий державний акт на користування земельною ділянкою на вулиці Вільховій, де планують будівництво 65-квартирного будинку.

Читайте також. Про молодіжний рух розповіли активістам із різних регіонів України (Фото)

Розділяючи прагнення та наміри зміцнити обороноздатність держави, звертаємося до Вас з проханням розглянути можливість передислокації однієї з військових частин, яка знаходиться в Автономній Республіці Крим в місто Тернопіль.

Тернопільська міська рада здійснить необхідні кроки для налагодження тісної співпраці всіх гілок влади з питань функціонування військової частини, сприятиме зміцненню її матеріально-технічної бази, боєздатності та розвитку.

З повагою, міський голова Сергій Надал”