Військовозобов’язані резервісти пройдуть вишкіл в одній із військових частин Тернопільщини

фото з мережі Інтернет
фото з мережі Інтернет

На базі Борщівського районного військового комісаріату в період з 1 по 5 серпня 2018 року плануються навчання з військовозобов’язаними резервістами, яких призначено до складу 3 стрілецької роти військової частини А7167.

Захист важливих державних та військових об’єктів, протидія ворожим диверсійно-розвідувальним групам, супровід та розблокування транспортних колон — такий ще далеко не повний перелік завдань покладений в основу організації та проведення навчань особового складу Борщівського територіального підрозділу.

– За умов можливої відкритої агресії з боку російських окупаційних військ місцеві територіальні підрозділи повинні чітко та своєчасно дати відсіч ворожим намаганням паралізувати роботу органів державної влади, підприємств та об’єктів військової і промислової інфраструктур,- зазначив керівник навчань, військовий комісар Борщівського районного військового комісаріату підполковник Богдан Вербіцький. – Саме тому в основу навчань покладений принцип — в мирних умовах, на мирній території, навчатися діяти за бойовими нормативами.

Резервісти опанують навички ведення бою в міських умовах, основи надання першої домедичної допомоги, інженерної, топографічної та вогневої підготовки. Керуватимуть — досвідчені інструктори з досвідом бойових дій в АТО.