Військовослужбовці спеціального загону ЗСУ запобігли цьогоріч диверсіям у п’ятдесяти військових частинах

фото: armyinform.com.ua
фото: armyinform.com.ua

За рік, що минає, «спецназ» ВСП (військова служба правопорядку у Збройних Силах України — спеціальне правоохоронне формування у складі Збройних Сил України) запобіг диверсіям у 50 військових частинах.

Про це кореспондентам Інформаційного агентства АрміяInform розповів начальник групи зв’язків із громадськістю Головного управління Військової служби правопорядку в ЗСУ підполковник Володимир Потапов.

Для порівняння, впродовж 2017-го такі дії проводились у 28-ми військових частинах, а минулого – у 22-ох.

– Наша робота – це не тільки обмежувальні заходи щодо військовослужбовців, а й надання їм юридичної допомоги, захист їхніх прав та інтересів, а також охорона й оборона військових містечок. Зокрема, баз складів та арсеналів, ‒ розповів підполковник Володимир Потапов.

За його словами, до ВСП входить кілька підрозділів спецпризначення та Центр спеціального призначення, який і займається недопущенням диверсійних актів щодо наших військових частин, зокрема складів.

Для якісного виконання цих завдань, основну увагу під час вишколу спецпризначенців приділяють їхній готовності діяти різними способами і в різних умовах. До такого тренінгу залучені інструктори країн-партнерів.

Спецпризначенці ВСП постійно беруть участь у багатонаціональних навчаннях «Сі Бриз», «Репід Трайдент», «Чисте Небо», міжнародних змаганнях підрозділів особливого призначення KORDCHALLENGE, курсах «Сапер», «Водолаз ІІІ класу», виконують стрибки з парашутом.