Нацгвардійці на новій броньованій техніці відбули на схід (Фото, Відео)

ЛисенкоВійськовослужбовці першої оперативної бригади Національної гвардії України на новій броньованій техніці відбули сьогодні для виконання службово-бойових завдань у зону проведення АТО.

Саме ця техніка була представлена українцям під час параду на День незалежності України.

Про це 26 серпня на брифінгу повідомив речник ІАЦ РНБО Андрій Лисенко.

– Сьогодні нова бригада Національної гвардії України разом зі штатною бронетехнікою відбула для виконання бойових завдань у зону проведення АТО. Частина цієї техніки була представлена українцям під час параду на День незалежності України, – сказав він.

- Техніка пройшла відповідне тестування фахівцями та готова до здійснення маршу, нами перевірений технічний стан кожної одиниці транспортних засобів, - розповідає заступник начальника управління логістики Головного управління Національної гвардії України полковник Володимир Баштовий, - вся техніка заправлена пальним, має відповідне озброєння та спорядження.

Дехто із військовослужбовців вже вдруге вирушає захищати східні кордони нашої країни. Заступник командира другого оперативного батальйону бригади НГУ Олександр розповідає, що протягом останнього місяця у підрозділі відбувалося бойове злагодження, багато уваги приділялося тактичній та тактико-спеціальній підготовці. "Зараз ми їдемо на схід, щоб із честю виконати свій обов’язок: захистити рідну країну, рідну землю і повернемося додому з перемогою, - впевнений Олександр".

- У нас гарний бойовий настрій, ми добре підготовлені та екіпіровані, – каже молодший сержант Ігор Глущенко. - Дружнім колективом ми їдемо захищати Батьківщину від терористів. Ми обов`язково переможемо!

Серед військовослужбовців – мешканці різних регіонів країни. Зараз їх об’єднує одне велике бажання – захистити рідну землю від терористів та зовнішнього ворога. Сергій М. – народився та виріс у Донецьку, знаючи, що зараз на Донеччині коять терористи, хлопець стає все сумнішим.

- Зараз я відчуваю якісь змішані почуття: з одного боку я із великим почуттям відповідальності вирушаю додому аби звільнити й моє рідне місто від злочинців-загарбників але мені надзвичайно гірко, що в Україні війна й гинуть люди. Ми просто зобов’язані перемогти у цій війні і захистити українців.

У одному строю з побратимами - майстер спорту із боксу старший солдат за контрактом Артем Усік. Хлопець має за плечима численні перемоги на ринзі українського та міжнародного масштабу. Він добровольцем вирішив йти до зони АТО.

- Я бажаю проходити службу в колективі, у якому знаходжуся більше двох років. Тут всі надійні хлопці, ми надзвичайно дружні. Наш дух бойовий й їдемо ми на схід лише за перемогою. Інакшого просто не дано.

Бойовий наказ на виконання маршу виголосив заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан.

Перед посадкою у транспортні засоби, військовослужбовці проходять урочистим маршем через плац своєї військової частини.

Затихають звуки військового оркестру і у серці кожного залишаються віра й надія, щоб всі ці усміхнені хлопці здоровими й неушкодженими скоріше повернулися назад, а в країні запанував мир.

Джерело: Національна гвардія України