Військові у святому місці на Тернопіллі моляться за мир в Україні (Фото)

IMG_3512-nАрхієрейською Божественною Літургією завершиться паломництво військове паломництво до чудотворної ікони Зарваницької Божої матері сьогодні, 21 вересня.

Нагадаємо, на Тернопільщині у суботу розпочалося 6-та проща військових до відпустового місця, яке входить у двадцятку найбільших Марійських центрів світу.

Читайте також. Зарваниця: у прощі візьмуть участь учасники бойових дій, поранені в зоні АТО, їхні родини

Як повідомив Василь Лабай – представник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України цьогоріч уже шосте за ліком, починаючи з 2009 року, паломництво українських військових проходить під гаслом “Мир даю вам”.

Організатором паломництва є Українська греко-католицька церква за погодження і при участі Міністерства оборони України, МВС України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби надзвичайних ситуацій та Державної пенітенціарної служби України. Паломництво відбувається з благословення та за участі військового єпископа владики Михаїла Колтуна, керівника Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.

Читайте також. У Зарваниці медикам Тернопільщини дякували за допомогу на Майдані (Фото)

Особливістю цьогорічного паломництва є участь у ньому військовослужбовців учасників бойових дій, представників добровольчих батальйонів, поранених в зоні АТО, які перебувають на реабілітації, членів родин поранених і загиблих.

Очікувалося, що святе місце, де у храмі Пресвятої Трійці зберігається чудотворна ікона Божої Матері, відвідає близько тисячі військовослужбовців силових структур і членів їхніх родин з усіх регіонів держави.

Захід розпочався з молитви до Пресвятої Богородиці та продовжився урочистою ходою учасників прощі до фігури Матері Божої. Окрім того, програма паломництва передбачала поминальну Божественну Літургію, Хресну ходу, панахиду за загиблими військовослужбовцями похід зі свічками та нічні чування. Усе це відбулося впродовж суботи, 20 вересня, і ночі на неділю.

Софія Левицька