Військові показали нові сучасні бронеавтомобілі, які отримали на озброєння

фото: ЗСУ
фото: ЗСУ

Сучасні бронеавтомобілі “Варта” надійшли на озброєння одного із підрозділів, а саме до окремого десантно-штурмового батальйону Командування морської піхоти ВМС ЗСУ.

Про це інформує відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міністерство оборони України (м. Хмельницький).

Військовослужбовці Центральної автомобільної бази зберігання та ремонту, що на Хмельниччині, передали представникам окремого десантно-штурмового батальйону морської піхоти 15 спеціалізованих броньованих автомобілів вітчизняного виробництва «Варта».

Ці потужні розробки українського ОПК стануть на озброєння морських піхотинців і посилять їхню вогневу міць та мобільність під час виконання бойових завдань у складі сил та засобів, що залучаються до проведення операції Об’єднаних сил.

— У нас вже є певний досвід експлуатації цих броньованих велетнів, — наголосив головний сержант взводу морської піхоти старший сержант Василь Бабійчук. — Сподіваємось, що під час виконання бойових завдань на лінії розмежування, вони значно підсилять можливості морських піхотинців, — зазначив військовий, за плечима якого участь у трьох миротворчих операціях та досвід боїв на Сході у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.