Військові підуть молитися у Зарваницю під гаслом “Мир даю вам”

IMG_3512-nНа Тернопільщині відбудеться 6-те Всеукраїнське військове паломництво до чудотворної ікони Зарваницької Божої матері.

Повідомив ІА “7 Днів-Україна” про це Василь Лабай – представник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.

Читайте також. Тернопіль: в Архикатедрі виставили роботи Теодозія Будуйкевича – шукають покупців-благодійників

У найближчі вихідні – 20-21 вересня – відбудеться паломництво під гаслом “Мир даю вам” до чудотворного місця явлення Божої матері у Зарваниці. Паломництво організовує Українська греко-католицька церква за погодження і при участі Міністерства оборони України, МВС України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби надзвичайних ситуацій та Державної пенітенціарної служби України.

Особливістю цьогорічного паломництва є участь у ньому військовослужбовців учасників бойових дій, представників добровольчих батальйонів, поранених в зоні АТО, які перебувають на реабілітації, членів сімей поранених і загиблих героїв.

Читайте також. У Тернополі перебуває копія ікони, яка у 590-му врятувала Рим від чуми (Фото)

Захід розпочнеться з панахиди за загиблими військовослужбовцями та правоохоронцями. Опісля відбудеться покладання квітів до пам’ятного знака загиблим за волю України та продовжиться урочистою ходою представників силових структур до площі перед Собором.

Софія Левицька