Військові підбили підсумки навчань військовозобов’язаних і резервістів на Харківщині

фото: генеральний штаб ЗСУ
фото: генеральний штаб ЗСУ

На Харківщині відбулися крайні перевірочні збори з військовозобов’язаними та резервістами оперативного резерву другої черги, приписаними до окремої бригади територіальної оборони.

Підбиття підсумків зборів та нагородження кращих захисників України проведено на базі збірного пункту Харківського облвійськкомату, інформує Фейсбук ЗСУ.

– До зборів залучалося декілька тисяч осіб. Акцент ставився на вдосконаленні хлопцями та дівчатами навиків з вогневої, тактико-спеціальної, медичної та інших предметів бойової підготовки. Велику допомогу із матеріально-технічним забезпеченням заходу надали місцеві органи самоврядування. Практичні заняття поводилися на військових полігонах бойових частин Збройних Сил України та Національної Гвардії України, – зауважив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрія Калгушкін.
За підсумками перевірочних зборів з військовозобов’язаними та резервістами близько 100 осіб отримали почесні відзнаки військового комісара Харківського ОВК, а також грамоти та подяки від старших командирів чи місцевої влади.

За словами командира бригади підполковника Ігоря Кіфоренка, доброю новиною стало те, що в ході зборів понад 30 осіб підписали відповідний контракт і зараз проходитимуть службу у військовому резерві. Ще ж близько 60 хлопців оформлюють необхідні документи і незабаром теж стануть до лав воїнів-резервістів даного підрозділу тероброни.

По завершенню підбиття підсумків, військовий капелан отець Сергій благословив присутніх на добру ратну службу та окропив святою водою.