Військові отримали 500 цікавих книг у рамках соціального проєкту

фото зі сторінки фейсбук Генерального штабу ЗСУ

Соціальний проєкт “Бібліотека для Героїв” від всеукраїнської книжкової платформи Yakaboo набирає обертів.

18-19 листопада команда Yakaboo реалізувала його другий етап, в рамках якого військовослужбовці повітряних сил у Вінниці, навчального центру сухопутних військ «Яворів», що на Львівщині, а також Кременчуцького шпиталю отримали 500 книг.

У червні команда Yakaboo вперше передала 400 книжок військовослужбовцям з прифронтового Маріуполя, йдеться на сторінці фейсбук Генеральний штаб ЗСУ.

Започаткована ініціатива знайшла відгук у бійців, адже після акції військові з різних куточків країни почали звертатися із запитом щодо книг.

Цього разу військові отримали сучасну українську, художню, історичну та ветеранську літературу, світові бестселери, зокрема й англійською мовою, книжки з протидії пропаганді та інформаційній війні тощо.

Серед них — «Справа Василя Стуса» Вахтанг Кіпіані, «Це не пропаганда» Пітера Померанцева, «Фелікс Австрія» Софї Андрухович Sophia Andrukhovych, «Список кораблів» Сергій Жадан [офіційна сторінка], «Морські історії» адмірала Вільяма Г. Макрейвена, «Вояки» Мері Роуч, «Мистецтво війни» Сунь-дзи тощо.