Військова прокуратура засекретила судові рішення в справі про пожежу на артскладах у Ічні (Документ)

ф1Судові рішення, винесені в справі про пожежу і вибухи на 6-му арсеналі Міноборони України біля Ічні на Чернігівщині засекркчені.

Таке рішення прийняв військовий прокурор.

Із вільного доступу вже вилучені судові рішення, що раніше були опубліковані.

Про це повідомляють “Українські новини”, які отримали від військової прокуратури відповідний документ.

“Прокурором у кримінальному провадженні… винесено постанову про застосування заходів безпеки в рамках зазначеного кримінального провадження у вигляді неоприлюднення текстів судових рішень (ухвал)”, – сказано в ньому.

Читайте також: Снаряди рвуться на очах: унікальні кадри вибухів на складі ЗСУ під Ічнею з висоти пташиного польоту (Відео)

Вибухи і пожежа на 6-му арсеналі Міонборони України, як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», почалися в ніч на 9 жовтня. З 16-кілометрової зони ураження було евакуйовано 15 тисяч місцевих мешкацнів.

Читайте також: «Була закладка», — Полторак впевнений у диверсії і розповів, як саме підірвали склад боєприпасів в Ічні (Відео)

Військова прокуратура порушила кримінальне провадження за статтею ККУ «недбальство» .СБУ розглядає кілька версій причини пожежі і вибухів, в тому числі диверсію.

Гасили пожежу, внаслідок якої ніхто з людей не загинув і не був поранений, 2 тижні.

Читайте також: Ліквідація наслідків вибухів на складах ЗСУ під Ічнею: від боєприпасів очистили прилеглі села (Фото)

Вибухи снарядів завдали значних руйнувань у житловому секторі та будівлям соціальної інфраструктури. Їх відновлення триває.

Читайте також: Пожежу на складах ЗСУ під Ічнею загасили повністю — повітряний простір уже відкритий

ф1