Військам Росії на окупованому Донбасі уже не вистачає полігонів

Попри фальшиві заяви про прагнення миру Кремль продовжує інтенсивно готувати свої окупаційні війська до активних бойових дій на Донбасі. З цією метою для так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” російське командування на окупованому Донбасі будує нові військові полігони.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Командування Збройних сил РФ посилює підготовку до застосування з’єднань і частин оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях. Окупанти обладнують у районах дислокації 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) Армійських корпусів нові полігони, стрільбища і танкодроми, на яких вже у липні будуть проводити заняття з російськими найманцями”, – йдеться в повідомленні.

За даними української військової розвідки, минулого тижня російські окупанти активізували й свої диверсійно-розвідувальні групи на Донбасі.

"На передових позиціях окупантів збільшилась присутність особового складу розвідувальних та саперних підрозділів, зросла кількість випадків проведення розвідки місцевості російськими кадровими офіцерами Південного військового округу Збройних сил РФ", - повідомило українське оборонне відомство.

Читайте також: Став відомий склад і озброєння російських диверсійних груп на передовій Донбасу

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що російські окупанти Донбасу свої диверсійно-розвідувальні групи почали комплектувати здебільшого з офіцерів армії РФ і вводити до складу цих груп снайперів.

Читайте також: Командувач ООС назвав чисельність окупаційних військ Росії, які воюють проти України на Донбасі (Відео)