Війська РФ зі штурмом рвуться до Лисичанська і готують новий “котел” ЗСУ (Мапа, Відео)

Фото – Генштаб ЗСУ

Російські окупаційні війська продовжують зі штурмами наступати з метою захоплення Луганської області в її адміністративних межах. ЗСУ тримають оборону і на кількох напрямках дають відсіч ворогу.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

“Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках з метою виходу на адміністративні кордони Луганської області”, – інформує Генштаб ЗСУ.

Читайте також: ЗСУ втратили контроль над трьома населеними пунктами Донбасу (Карта)

Як ідеться в повідомленні, російські війська намагаються захопити Сєвєродонецьк і рвуться до Лисичанська. З цією метою окупанти прагнуть оточити ЗСУ в районі селищ міського типу Борівське та Воронове, розташованих за 11 кілометрів від Лисичанська.

"Ворог намагається встановити повний контроль над містом Сєвєродонецьк, блокувати підрозділи Сил оборони в районах населених пунктів Борівське та Воронове, бойові дії тривають", - констатував Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Олена Білозерська: “Найближчі тижні на гарні новини з фронту очікувати не доводиться” (Відео)

Також російські окупанти прагнуть влаштувати Збройним силам України "котел" в районі Золотого. За даними Генштабу ЗСУ, там українські військові відбили штурм російських окупантів біля Катеринівки.

"Українські воїни на напрямку Миронівка – Семигір’я відбили штурм в напрямку Вуглегірської ТЕС. Також зупинили наступ у напрямку Молодіжне – Катеринівка. Ворог відійшов", - повідомили в Генштабі ЗСУ.