Війська РФ зазнали фіаско на одному напрямку штурму на Донбасі, та на іншому мають успіх (Мапа, Відео)

Фото – Генштаб ЗСУ

Армія РФ на Бахмутському напрямку змогла отримати частковий успіх. Однак зазнала фіаско при спробі штурму на Слов’янському напрямку.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Як ідеться в повідомленні, на Бахмутському напрямку російські окупанти ідуть штурмом на позиції ЗСУ в напрямку Новолуганського і Спірного. Бої там тривають.

“На Бахмутському напрямку ворог веде штурмові дії в напрямку населеного пункту Новолуганське, бойові дії тривають. Обстрілював із ствольної артилерії райони населених пунктів Кодема, Новолуганське, Покровське, Берестове, Спірне, Івано-Дар’ївка. Завдав ракетно-авіаційних ударів неподалік Соледара, Спірного, Покровського та Шумів. За підтримки вогню артилерії та авіації агресор відновив штурмові дії в напрямку населеного пункту Спірне, має частковий успіх, бойові дії тривають”, – інформує Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Російські окупанти встановлюють контроль над всією Луганською областю (Карта)

На Слов’янському напрямку, за даними українського військового командування, ЗСУ успішно відбили штурм армії РФ.

"На Слов’янському напрямку ворог здійснював артилерійські обстріли неподалік Краснопілля, Первомайського, Нової Миколаївки, Богородичного, Адамівки, Долини, Мазанки, Дібрівного, Чепіля та Мосьпанового. Штурм противника в напрямку населеного пункту Долина українські воїни успішно відбили. Окупантів відкинуто", - заявили в Генштабі ЗСУ.

Читайте також: Путін віддав наказ щодо військ РФ, які захоплювали Луганщину: мають відпочити

Мапа - Ukraine War Map