Війська РФ під кордоном України: з’явились кадри з місця дислокації (Фото)

Усі фото – сайт СІТ

Регулярні частини армії РФ, які Кремль переправляє під кордон України, збираються у польовому таборі в Воронезькій області.

Про заявила група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT), яка й виявила нове місце дислокації підрозділів російської армії.

За даними розслідувачів, тимчасовий польовий табір РФ розміщений за півтори сотні кілометрів від кордону з Україною.

“Пильно вивчивши свідчення прибуття військ у Воронезьку область, ми з’ясували, що вони концентруються в польовому таборі на південь від Воронежа (близько 250 кілометрів їзди від кордону з Харківською та Луганською областями України), а також, можливо, на південь від Острогожська (близько 150 кілометрів від кордону). Значна частина побаченої техніки належить до Центрального військового округу – до Воронежа вона подолала сотні і тисячі кілометрів”, – йдетсья в повідомленні групи незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team.

Розслідувачі оприлюднили кадри з місця нової дислокації російських військ. На фото видно намети і військову техніку.

Після вивчення відео в соцмережахдослідники виявили, що військова техніка ЦВО розвантажується на станціях Масловка та Трьохсвятська під Воронежем. Зокрема, туди прибули важкі вогнеметні системи ВОС, колони бойових машин піхоти, а також реактивні системи залпового вогню "Ураган".

За даними розслідувачів наметовий табір військ РФ із польовим госпіталем і польовою кухнею розташований на північній частині військового полігону "Погоново" неподалік від Масловки.

Читайте також: Хомчак: РФ стягує війська до кордонів України і “створює загрозу військовій безпеці держави” (Відео, Схеми)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", минулого тижня Головнокомандувач ЗСУ заявив, що Росія стягує свої війська до кордонів України з трьох напрямків.

Читайте також: Кремль готовий до наступу з просуванням “вглиб території України” – розвідка

Головне управліннн розвідки Міноборони Україин заявило про готовність армії РФ до вторгнення з просуванням вглиб території України. 

Читайте також: У Путіна заявили, що Україні нічого боятися армії Росії

У Кремлі на це заявили, що Рсоія на своїй території має прав передислоковувати свої війська куди хоче, а для України в цьому загрози начето немає.

Читайте також: Загроза вторгнення РФ в Україну: Захід зреагував на ешелони військової техніки РФ (Відео)