Війська РФ хочуть загнати танки і зброю з боєкомплектом у машинні зали Запорізької АЕС – “Енергоатом”

Російські окупанти вимагають, аби адміністрація Запорізької АЕС надала їм доступ до машинних залів атомної станції – окупанти хочуть стягнути туди свою військову техніку. 

Про це повідомляє “Енергоатом”.

“Військові РФ вимагають від адміністрації української атомної електростанції відчинити їм машинні зали на 1-му, 2-му і 3-му енергоблоках ЗАЕС, щоб розмістити там весь свій військовий арсенал. Це видається загарбникам більш безпечним, оскільки вони страшенно бояться “подарунків” від ЗСУ. Тож зараз до машзалів вони хочуть загнати танки, вантажівки, зброю з боєкомплектом тощо”, – йдеться в повідомленні.

В "Енергоатомі" підкреслюють, що таким чином окупанти перекриють доступ пожежної техніки до трьох енергоблоків ЗАЕС. І в разі пожежі, її гасіння буде вкрай проблематичним, бо спеціалізований транспорт не зможе під’їхати.

"Енергоатом знову закликає міжнародне співтовариство вжити всіх можливих заходів для звільнення української ЗАЕС від ворога, адже на кону стоїть безпека не лише України, а й усього світу! А рашистів - як військових, так і з Росатома, – забиратися геть з енергетичної перлини України, її міста-супутника Енергодару та взагалі з нашої землі!" - заявили в українському "Енергоатомі".