Війська РФ для наступу на Донбасі змінили тактику (Відео)

Війська РФ ведуть додаткове артилерійське і протиповітряне прикриття для наступу на Донбас по всій лінії фронту. Також армія РФ тепер підтягує підрозділи забезпечення.

Про таку зміну тактики російських окупантів порівняно з першим етапом війни РФ проти України повідомляє Генштаб ЗСУ.

Як ідеться в повідомленні, російські окупанти свій наступ на Донбасі прикривають додатковими підрозділами ствольної та реактивної артилерії. Для цього зводять нові позиції та передислоковують додаткові підрозділи, військову техніку та підрозділи забезпечення.

Так, на Ізюмському напрямку, де сконцентрована найбільша для наступу кількість військ РФ, окупанти обладнали дві лінії для позицій своєї артилерії.

"На Ізюмському напрямку ворог веде наступальні дії на лівому березі річки Сіверський Донець. Для підтримки наступальних дій угруповання на зазначеному напрямку противник створив систему основних та запасних вогневих позицій для реактивної та ствольної артилерії", - повідомляє Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Став відомий основний напрямок, за яким війська РФ починають наступ на Донбасі (Відео)

На Слобожанському напрямку російські окупанти для забезпечення наступу підтягують із Росії додаткові сили протиповітряної оборони.

"Ворог продовжує перекидання озброєння, військової техніки до України з центральних і східних регіонів російської федерації. Поряд з бойовими підрозділами здійснює перекидання підрозділів забезпечення. Крім того, з метою удосконалення системи матеріально-технічного забезпечення, окупанти розгортають логістичні центри та створюють польові бази ремонту і відновлення пошкодженої техніки... З метою організації системи протиповітряної оборони наступального угруповання ворог здійснює перекидання додаткових зенітних ракетних дивізіонів ЗРК "Тор" до Харківської області. Водночас у прикордонних з Україною районах Бєлгородської області для прикриття основних пунктів управління a також тилових районів розгорнуто зенітні ракетні дивізіони С-400 та С-300", - інформує Генштаб ЗСУ.

Читайте також: З’ясувалось, де в перший день нового наступу на Донбасі армія РФ тимчасово прорвала українську оборону (Відео)

За даними українського військового командування, наступ на Донбасі російські окупанти ведуть штурмовими і наступальними діями по всій довжині фронту на Донецькому і Таврійському напрямках.

Українські військові за перший день наступу відбили на Донбасі 7 атак російських окупантів, знищивши 28 одиниць ворожої бронетехніки.