“Війна в Новоросії буде постійно розворушуваною виразкою в підчерев’ї Росії”, – Гіркін

Стрєлок«Якщо ж Новоросією пожертвують – проблема перейде в Крим і все продовжиться по новому колу», – так прокоментував в контексті газових стосунків України і Росії проблему так званих «республік», самопроголошених за сприяння Росії на Донбасі, колишній так званий «міністр оборони ДНР» Ігор Гіркін-Стрєлков (“Стрєлок”).

Екс-лідер бойовиків у Слов’янську вважає, що проблема на Донбасі – це надовго. А що ж до результатів газових перемовин, то на запитання журналіста чи не задовольнить ся Росія Результатом «газових переговорів, «Стрелок» відповів так:

«Багато дуже хотіли б задовольнитися. Та хто ж їм дасть? США (ударний інструмент світової олігархії) твердо вирішили з нами покінчити. Так що війна продовжується і буде продовжуватися. Порошенко відновив свою стару шулерську гру, яку вже успішно розігрував навесні, квапливо закачуючи крадений газ у сховища. Росія в її результаті не одержить ні грошей за газ, ні реального перемир’я під Донецьком і Луганськом, ні зняття санкцій. Коротше – не отримає нічого, а втрачати буде постійно. Війна в Новоросії буде постійно розворушуваною виразкою в підчерев’ї Росії. Якщо ж Новоросією пожертвують – проблема перейде в Крим і все продовжиться по новому колу», – вважає Гіркін – «Стрєлок».