Війна на Донбасі: бойовики масово знищують самі себе

бойовик мертвий абстрактно зі стрічкою на нозіРосійські окупанти на Донбасі гинуть не тільки в ході бойових дій, а й внаслідок вкрай низького морального стану і постійних пиятик та конфліктів у так званих арміях самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

Як повідомив у Фейсбук офіцер ЗСУ Анатолий Штефан Штирлиц, останнім часом такі випадки в рядах окупантів почастішали, відтак бойовики успішно знищують самі.

Так, за даними українського офіцера, від початку лютого на окупованому Донбасі суїцидомжиття закінчили щонайменше семеро бойовиків: троє в так званій “армії ЛНР”, четверо – в “армії ДНР”.

“Під час вживання спритних напоїв в одному з підрозділів 1 АК трапилася сварка між окупантами. Під час сварки найманець з РФ застрелив 2 місцевих посібників окупантів, а в подальшому зрозумівши, що накоїв, хотів вкоротити собі життя, але залишився живий”, – розповів про типовий випадок самознищення бойовиків офіцер ЗСУ.

Читайте також: Трупи в РФ повезли дві машини — у російських окупантів на Донбасі величезні втрати

Також, підкреслив  Анатолий Штефан Штирлиц, останнім часом на Донбасі серед бойовиків багато випадків смертей від передозування наркотиками і керування в нетверезому стані машинами.

Відтак командири бойовиків занижують рівень смертності і залякують родичів залиглих.

ф1