Війна на Донбасі: бійці ЗСУ знешкодили понад два десятки російських окупантів

За тиждень із 22 до 28 червня українські бійці у відповідь на ворожі обстріли на Донбасі завдали російським окупантам потужних втрат – знешкодили 21 бойовика.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.

“Втрати російсько-окупаційних військ за минулий тиждень склали: загиблими – 10 осіб; пораненими та травмованими – 9 осіб”, – йдеться в повідомленні.

Невдовзі штаб ООС уточнив, що втрати російських окупантів за тиждень із 22 до 28 червня були більшими.

“За уточненими даними розвідників, в період з 24 по 26 червня у противника було ще двоє загиблих”, – додали в штабі Операції об’єднаних сил.

Таким чином, загалом за тиждень із 22 до 28 червня російські  окупанти на Донбасі втратили 21 бойовика: 12 ліквідованих і 9 поранених.

Штаб ООС наголосив, що українські бійці на Донбасі  продовжують виконувати бойові завдання із захисту територіальної цілісності України і завжди готові дати відсіч російським окупантам.

“У  разі загрози життю та здоров’ю наших воїнів, при спробах захоплення територій, проведенні штурмових дій чи здійсненні обстрілів з боку збройних формувань Російської Федерації військовослужбовці Об’єднаних сил завжди дають і будуть давати адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику з метою придушення його вогневих засобів та припинення агресивних дій”, – підкреслило Командування ООС.