Відведення української важкої техніки дасть бойовикам можливість для швидкого наступу – нардеп (Відео)

звантаженняЯкщо українські війська на Донбасі, згідно з домовленостями, відведуть важке озброєння від лінії зіткнення, бойовики скористаються цим для швидкого наступу. Про це заявив народний депутат Дмитро Лінько.

“На мінських переговорах зараз говорять про відведення військ. Тобто ми йдемо на компроміс з ворожою стороною. За моєю інформацією, відведення військ з боку сепаратистів взагалі не відбувається. Тобто обстріли припинилися масові, з “Градів”. Я більше володію інформацією по Маріуполю, там час від часу обстріли з мінометів, але з важкої артилерії не відбувається. Але відведення важкої техніки (також) не відбувається”, – підкреслив Лінько.

За його словами, можливе відведення українськими військовими важкої техніки, яке обговорюється на переговорах з Донбасу, – “це неприйнятний компроміс”.

"Це буде провокувати ворожу сторону, сепаратистів, російські війська до наступу. Вони не відводять війська від кордону. Навіть якщо вони відведуть за 30-кілометрову зону, якщо ми відведемо важку артилерію, це дасть їм можливості швидкого наступу", - заявив Лінько.

Раніше в Генштабі ЗСУ заявили, що відведення важкої техніки на Донбасі може початися після 26 грудня.

112