Відтепер можна здійснити віртуальну подорож Тернополем (Відео)

Олена Шилова, керівник служби картографічного виробництва Яндекса (м. Москва)
Олена Шилова, керівник служби картографічного виробництва Яндекса (м. Москва)

На Яндекс. Картах  (maps.yandex.ua) з’явилися панорами Тернополя. Тепер будь-хто може здійснити віртуальну прогулянку вулицями міста та побачити його пам’ятки, наприклад, драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка або Замок

Панорами на Яндекс. Картах допомагають зорієнтуватися в місті: дізнатися, як виглядає будівля потрібної організації або подивитися район, у якому здається квартира. Краєвидом легко “поділитися”, давши посилання на панораму. Користувачі, які ніколи не були в Тернополі, зможуть ознайомитися з його пам’ятками, приміром, оцінити архітектуру костьолу Божого милосердя або старих будинків на вулиці Валовій.

13 листопада  відбувалася прес-конференція, присвячена запуску сервісу Яндекса «Панорами вулиць» для Тернополя.  Зйомку Тернополя провів у серпні 2013 року партнер Яндекса — "Компанія neq4". Фотографи проїхали 152 кілометри та зробили понад 19 тисяч кадрів, із яких вийшло майже 5 тисяч панорам.

Усього на Яндекс.Картах є панорамні знімки 66 населених пунктів України, включаючи всі обласні центри та багато великих або туристичних міст.

Панорами українських вулиць з'явилися на Яндекс.Картах у березні 2010 року. Першим містом на них став Київ. Докладніше про те, як знімаються панорами, можна прочитати на сайті Яндекса (рос. мов.): http://company.yandex.ru/technologies/panoramas/.

IMG_7915-n
Юрій Логвін, оператор "Компанії neq4" – партнера, що здійснював зйомку
IMG_7948-n
На Яндексі «Панорами вулиць» для Тернополя. Є навіть тернопільська вулиця Гайова

IMG_7920-nIMG_7922-nIMG_7937-n IMG_7941-n IMG_7947-nIMG_7919-n

Уважна Люба Вовк вишукує лося :-)
Уважна Люба Вовк вишукує лося 🙂