Відставки Гонтарєвої для стабілізації гривні замало – Пинзеник (Відео)

ПинзеникВідставки глави НБУ Валерії Гонтарєвої для стабілізації валютного курсу мало. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив народний депутат України фракції “Блок Петра Порошенка” Віктор Пинзеник.

“Цього (відставки Гонтарєвої, – ред.) мало. Проблема в діях, найголовніше – країна потребує зміни дій, а не прізвищ. Тут дуже важливо, щоб з’явилася система дій, я не кажу, хто їх буде сповідувати – Гонтарєва або хто-небудь інший, проблема не в прізвищах, а проблема в діях. Але те, що Національний банк не справляється з ситуацією, це очевидно”, – заявив Пинзеник.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і глава Мінфіну Наталія Яресько покинули засідання Кабміну і вирушили до президента Петру Порошенку, щоб обговорити ситуацію на валютному ринку. Нарада проходила більше трьох годин. Зазначимо, що Яценюк виступав за проведення позачергового засідання Ради, де буде заслухано звіт Гонтарєвої. Пізніше в АП відбулася нарада за участю голови НБУ, Мінфіну, АП, парламенту, уряду та секретаря РНБО, де був вироблений комплекс заходів щодо стабілізації ситуації на валютному ринку.