Відрізати Крим від газопостачання – така мета десантників РФ у Херсонській області?

Арабатська стрілка. Фото - wikipedia.org
Арабатська стрілка. Фото - wikipedia.org

На Арабатській стрілці в районі села Стрілкове (Генічеський район Херсонської області) висадився десант озброєних людей без розпізнавальних знаків у кількості до 50 осіб, зайняв позиції в районі місцевої газорозподільної станції. Також є інформація, що російські військові захопили газову вишку "Чорноморнафтогазу", повідомляє УНІАН.

Як повідомляють місцеві жителі, військові повністю екіпіровані та озброєні. Імовірно, це російські військові, оскільки висаджувалися з військових вертольотів із російськими пізнавальними знаками.

До заняття газорозподільної станції російські військові на трасі перед Стрілковим зупиняли і перевіряли проїжджі автомобілі.

До озброєних людей приїхали начальник райвідділу міліції та районний прокурор.

Поспілкувавшись з «прибульцями», силовики рушили до українського блокпосту, розташованого на Арабатській стрілці. За попередньою інформацією, українські військові залишили блокпост, оскільки російські десантники висадилися в тил до наших прикордонників.

 Правоохоронці повідомляють, що озброєні люди захопили газорозподільну станцію. До місця висадки десанту підтягаються українські військові. Через Щасливцеве у бік станції пройшла колона військової техніки з 8 БТРів із українськими десантниками на борту.

У районі місця висадки продовжують кружляти вертольоти з великими червоними зірками.

Також є інформація, що російські військові захопили газову вишку "Чорноморнафтогазу", розташовану в морі неподалік Щасливцевого.