“Відправляють людей на забій”, – у штабі АТО розповіли про штурми бойовиками Авдіївки (Відео)

Градус напруги в Авдіївці не знизиться без сильного політичного впливу. Про таке в ефірі “5 каналу” повідомив речник штабу АТО Леонід Матюхін.

“Градус напруги на лінії розмежування в районі Авдіївки не знижується і навряд чи знизиться. Які б напрямки не обстрілювалися, Маріупольський чи Луганський, градус напруги в районі Авдіївки не буде падати. Це обумовлено тим, що ми вже стоїмо на таких позиціях, де в принципі градус напруги не може знижуватися. Є позиції на відстані 60 метрів. Це нереально, щоб градус напруги знизився без сильного політичного впливу, я думаю, він там не впаде”, – наголосив речник штабу АТО.

Читайте також: Вогонь могли коригувати: як виглядає Авдіївка після обстрілу з «Градів» (Відео)

Матюхін також розповів про те, чи активно бойовики здійснюють контратаки: “Точно не щодня. Якось стратегічного значення вони не мають. Є такі моменти, коли вони відверто відправляють своїх людей на убой. Наскільки вони свої чи не свої, це вже питання в іншому. 29 числа, коли були найшорстокіші бої, з тих людей, які проти нас там виступали, більшість з них люди в татуюванні, в більшості шприци. В основному це кримінал або люди нижчого прошарку, яким немає, куди йти, або в яких немає моральних цінностей. Вони на цьому просто заробляють”.

Читайте також: Бойовики письмово пообіцяли припинити вогонь біля Авдіївки (Відео)