Відповідальність за вибух у Донецьку взяв на себе проукраїнський партизан (Фото)

загруженноеВідповідальність за вибух у Донецьку взяв на себе чоловік, який назвався членом “АнтиДНРовскому Опору”. Відповідне повідомлення розміщено на сторінці користувача Johan Karlsen в Facebook.

Зазначимо, що Johan Karlsen досить відомий серед користувачів соцмережі, деякі ЗМІ називають його лідером проукраїнського руху на захоплених бойовиками територіях, однак широкої популярності він поки що не набув.

Отже, Johan Karlsen написав: “Господа міжнародні терористи, бандити … : РАШИСТЫ – МИ ВАС ПОПЕРЕДИЛИ! Вам сьогоднішній виступ, в Донецьку, сподобалося?

Відповідально заявляю: #Донецьк-е вибухали не Точка-У! Це підрив замінованих терористичних баз і складів. Тепер ми будемо це робити регулярно, поки ви не підете з Донецька добровільно або вас будуть вивозити “примусово”. Слава Україні! Слава антиДНРовскому Опору!”

 

загруженное

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У наступному повідомленні користувач дає декілька координат, нібито подальших вибухів. Також він наводить кілька посилань на відео, яке бойовики видають за удар “Точкою” в Донецьку.

За його даними, відео, яке бойовики видають за вибух “Точки” було знято в Казахстані.

 

загруженное

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, сьогодні, в Донецьку в районі хімзаводу стався потужний вибух. В результаті вибуху ніхто не постраждав, загрози хімічного зараження навколишнього середовища немає. Проте, очевидці відзначали дуже сильну вибухову хвилю, якої був пошкоджений стадіон “Донбас арена” і житлові будинки.