Окупанти Донбасу налагодили “заробіток” на недійсних українських паспортах

ф2Після введення безвізового режиму Україна-ЄС на окупованих територіях Донбасу різко зріс попит на українські закордонні паспорти, в тому числі старого зразка. Про це повідомляє “Інформаційний спротив”.

За даними групи, окупанти на цьому вже налагодили “бізнес”, обдурюючи довірливих. Так, за хабар на захоплених у 2014 році бланках паспортних столів бойовики беруться зробити закордонний паспорт “українського зразка”. Ставлять в ці “паспорти” недійсні печатки.

Читайте також: Керівництво «ДНР» і «ЛНР» масово запасається фальшивими дипломами України (Відео)

Примітно, що таким незаконним “бізнесом” займаються так звані “правоохоронці ЛНР”.

“У “МВД ЛНР” за хабар у розмірі 400-500 доларів можна оформити закордонні паспорти старого зразка на бланках, які залишилися в підрозділах міграційної служби після окупації районів Луганської області в 2014 році. За більш скоромну суму здійснюється вклеювання фотографій в паспорти громадян при досягненні ними 25 і 45 років і ставиться недійсна печатка, також залишена в момент окупації”, – йдеться в повідомленні “Інформаційного спротиву”.

Читайте також: Як правильно переоформити документи псевдореспублік на підконтрольній Україні території (Відео)

Нагадаємо, раніше, коли стало зрозуміло, що Україна от-от отримає безвізовий режим із ЄС, з окупованого Донбасу на підконтрольні Україні території масово почали їхати ті, хто на початку “руской вєсни”  рвав свій український паспорт. Мета таких поїздок була проста – поновити законні українські документи, оскільки з так званими “паспортами” самопроголошених псевдореспублік потрапити в жодну цивілізовану країну світу неможливо.

Читайте також: В «ЛНР» псують документи українців